Żaluzje drewniane w ofercie sklepu Winrol

Żaluzje drewniane w ofercie sklepu Winrol
Global Kategoria
Długi Opis Firmy

Winrol to doradztwo specjalistów, kompetentny pomiar i szybka realizacja w zakresie rolet i żaluzji. Producent proponuje rolety dachowe, rolety klasyczne, plisy okienne, rolety rzymskie, żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane i zasłony. Do bardzo nietypowych kształtów okien świetnie sprawdzą się plisy okienne.

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.1

Żaluzje drewniane pasują do większości typów wnętrz. Są wykonane z drewna bambusowego lub egzotycznego. Żaluzje drewniane powstają z lameli drewnianych o szerokościach 25 mm oraz 50 mm. W przypadku większych żaluzji istnieje możliwość domontowania do nich sterownika elektronicznego, dającego opcję obsługiwania mechanizmu przy użyciu pilota.

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.2

Żaluzje aluminiowe z kolei idealnie podkreślą styl industrialny i nowoczesny pomieszczenia, dodatkowo zastosowane lamelki można personalizować w taki sposób, aby były drewnopodobne, szczotkowane lub perforowane. Rolety rzymskie, to elegancki dodatek do wnętrz, pełni nie tylko funkcję osłonową, ale sprawia, że pomieszczenie staje przytulnym i przyjaznym miejscem. Proponowane produkty są objęte 2 letnią gwarancją.

WinRol Rolety i Żaluzje

Global Telefon
506276482
Global Adres
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
Global NIP
8982119415
Global REGON
022023461
  • Żaluzje drewniane w ofercie sklepu Winrol
  • Żaluzje drewniane w ofercie sklepu Winrol