Warsztat samochodowy Auto-Master Wrocław

Warsztat samochodowy Auto-Master Wrocław
Global Kategoria
Długi Opis Firmy

Jeżeli podczas poruszania się po drodze autem przytrafiła Ci się nieprzyjemna sytuacja w postaci stłuczki albo Twój samochód jest już nie pierwszej młodości i wymaga poprawek blacharskich i lakierniczych to skontaktuje się z przedsiębiorstwem Auto-Master s.c. które znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Niedźwiedziej 11. Jest to firma, która na rynku funkcjonuje już z dużym powodzeniem od 40 lat, a więc możesz spodziewać się że Twoim pojazdem zajmą się doskonali fachowcy z długoletnim doświadczeniem.

Blacharz samochodowy Wrocław fot.1

Na co możesz liczyć korzystając z usług tego warsztatu? Otóż są to naprawy blacharskie, lakierowanie pojedynczych elementów lub też całego pojazdu oraz zabezpieczenie lakieru uzyskane dzięki polerowaniu i woskowaniu. Na czas remontu firma gwarantuje Ci samochód zastępczy.

Blacharz samochodowy Wrocław fot.2

Wszystkie prace są wykonywane w sposób profesjonalny przy użyciu nowoczesnego sprzętu najwyższej jakości. Zakład jest zlokalizowany w dogodnym miejscu we Wrocławiu. Na każdą wykonaną usługę otrzymasz 3-letnią gwarancję. Więcej szczegółowych informacji jest dostępnych na stronie internetowej warsztatu oraz pod numerem telefonu kontaktowego.

Auto-Master

Global Telefon
713555131
Global Adres
ul. Niedźwiedzia 11 54-232 Wrocław
Global NIP
8940026086
Global REGON
930263923
  • Warsztat samochodowy Auto-Master Wrocław
  • Warsztat samochodowy Auto-Master Wrocław