Soft Skin Dermaclinic Dermatolog Wrocław

Soft Skin Dermaclinic Dermatolog Wrocław
Global Nazwa : Soft Skin Dermaclinic Dermatolog Wrocław
Global Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Klinika dermatologii i medycyny estetycznej Soft Skin Dermaclinic z dogodną lokalizacją na terenie Wrocławia to miejsce, w którym można poddać się profesjonalnym zabiegom na ciało oraz na twarz. To, co wyróżnia placówkę, to zespół doskonale wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, a także najwyższej klasy sprzęt renomowanych producentów, dzięki któremu możliwa jest realizacja najbardziej nowatorskich terapii odmładzających, regenerujących, czy upiększających.

Specjalizacją kliniki jest nie tylko medycyna estetyczna, czy dermatologia, ale także dermatochirurgia, zajmująca się leczeniem zmian znajdujących się na powierzchni skóry oraz tkanki łącznej.

Soft Skin Dermaclinic to również miejsce, w którym można skorzystać z szerokiej gamy zabiegów z zakresu kosmetologii takich jak, chociażby botoks, osocze bogatopłytkowe, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, mezoterapia igłowa, czy laserowe zamykanie zmian naczyniowych. Oferta kliniki została skomponowana w ten sposób, aby każdy mógł tutaj znaleźć coś dla siebie.

Global Telefon: 512822207
Global Adres: ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
Global NIP: 7532154115
Global REGON: 021847160