Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl
Global Kategoria
Długi Opis Firmy

Portal aukcyjny Poleasingowe.pl jest miejscem, które łączy ze sobą znane towarzystwa i firmy leasingowe wraz z klientami, którym zależy na zakupie profesjonalnego sprzętu budowlanego i transportowego w najlepszych cenach. Na łamach portalu prezentowane są sprawdzone oferty maszyn poleasingowych m.in. samochodów osobowych i dostawczych, naczep, pojazdów i przyczep rolniczych, autobusów, specjalistycznych maszyn przemysłowych w atrakcyjnych cenach, maszyn rolniczych i budowlanych oraz motocykli.

Poleasingowy ciągnik siodłowy

Poleasingowy ciągnik siodłowy z aukcji na Poleasingowe.pl

Dodatkowo dużą część serwisu stanowią oferty poleasingowego sprzętu medycznego. Zakupy na stronie ułatwia klientom precyzyjny formularz wyboru, który pozwala szybko znaleźć dokładnie takie maszyny, jakich potrzeba w firmie czy gospodarstwie rolniczym.

Poleasingowy ciągnik rolniczy

Poleasingowy ciągnik rolniczy z aukcji na Poleasingowe.pl

Każda z nich jest opisana w najdrobniejszych szczegółach, co ułatwia decyzję i umożliwia szybkie poznanie stanu technicznego danego urządzenia. Dodatkowo, dzięki Poleasingowe.pl kupujący wspierają akcję Pomagamy Dzieciom, na rzecz dzieci walczących z chorobami.

Poleasingowe.pl logo

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Global Telefon
801009409
Global Adres
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
Global NIP
8942976550
Global REGON
021014968
  • Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl
  • Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl