Pedicure Bar – Pedicure Hybrydowy

Pedicure Bar – Pedicure Hybrydowy
Pedicure Bar – Pedicure Hybrydowy

Pedicure Bar to profesjonalny salon kosmetyczny, który dostarcza najwyższej jakości zabiegów upiększających. Szeroka oferta obejmuje fachową pielęgnację stóp i dłoni, a także twarzy oraz ciała. Wykwalifikowani pracownicy dbają o najwyższy standard obsługi klienta – od specjalistycznej dezynfekcji używanych narzędzi po tworzenie przyjaznej atmosfery w salonie.

Pedicure Bar proponuje różnego rodzaju profesjonalny manicure – od klasycznego, polegającego na nadaniu odpowiedniego kształtu płytce paznokcia, wypolerowaniu i malowaniu, po hybrydowy, który zapewnia trwały kolor do nawet 3 tygodni. W ofercie jest także odżywczy manicure japoński oraz paznokcie żelowe. Taką samą pielęgnację proponuje w przypadku stóp – wieloetapowy i odświeżający zabieg pielęgnacyjny, który nada paznokciom piękny kształt i odżywi je.

Gabinet kosmetyczny wykonuje różnego rodzaju oczyszczające oraz odmładzające zabiegi na twarz, które można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Są to między innymi: peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, złuszczanie kwasami czy mezoterapia bezigłowa. Profesjonalny kosmetolog może dobrać odpowiedni zabieg w trakcie konsultacji.

Salon Pedicure Bar specjalizuje się także w zabiegach wyszczuplających i ujędrniających. W gabinecie można skorzystać z cellulogii, czyli głębokiego dermomasażu lub liposukcji ultradźwiękowej. Takie zabiegi na ciało korzystnie wpływają na sylwetkę i skórę, przynosząc wiele pozytywnych efektów – od zmniejszenia obwodów, redukcji blizn i cellulitu po obniżenie stresu.

662555334
ul. Władysława Jagiełły 3/7 50-201 Wrocław
9281992646
022363984