Multimetry cyfrowe z oferty spółki Tespol

Multimetry cyfrowe z oferty spółki Tespol
Global Nazwa :
Multimetry cyfrowe z oferty spółki Tespol
Global Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Firma Tespol jest polskim przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją najwyższej klasy urządzeń i sprzętów pomiarowo-kontrolnych. W Polsce jest ona również autoryzowanym przedstawicielem takich renomowanych producentów aparatury kontrolnej, jak Dewetron, Tektronix, Keithley, LitePoint czy Rohde & Schwarz, MVG, NextSense, MagnaPower i Wentworth Laboratories.

Multimetry z oferty firmy Tespol fot.1

Z wszystkimi tymi producentami oraz z wieloma innymi jest związana wieloletnimi umowami serwisowymi, dzięki czemu klienci kupujący od niej sprzęt pomiarowy mają pewność, że w razie potrzeby profesjonalny serwis tych maszyn będzie dla nich dostępny praktycznie od ręki.

Multimetry z oferty firmy Tespol fot.2

Firma Tespol wyróżnia się jakością ISO 9001:2009, posiada również specjalistyczny Pio Informacji Niejawnych, własną kancelarię do kwestii tajnych oraz koncesją MSWiA, a w ramach swojej oferty proponuje klientom nieograniczoną pomoc techniczną, dzięki której łatwiej mogą oni dopasować do swoich wymagań każde z urządzeń oraz sprawnie przejść proces jego konfiguracji i ustawienia.

Global WWW:
Global Telefon:
717836360
Global Adres:
ul. Klecińska 125 54-413 Wrocław
Global NIP:
8992410135
Global REGON:
930513685
  • Multimetry cyfrowe z oferty spółki Tespol
  • Multimetry cyfrowe z oferty spółki Tespol