Montaż klimatyzacji Wrocław – firma Swan-Klim

Montaż klimatyzacji Wrocław – firma Swan-Klim
Global Nazwa :
Montaż klimatyzacji Wrocław – firma Swan-Klim
Global Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Firma Swam-Klim z Wrocławia oferuje Państwu kompleksowe usługi związane z montażem i obsługą systemów klimatyzacji i wentylacji. Zajmujemy się wykonywaniem projektów budowlanych i wykonawczych oraz przygotowujemy całą dokumentację powykonawczą. Firma zapewnia dostawę materiałów na miejsce oraz montaż klimatyzacji, wentylacji, również systemów chłodniczych i sanitarnych. Wykonujemy niezbędne pomiary parametrów pracy urządzeń, regulujemy urządzenia i zajmujemy się całą analizą techniczną.

Montaż klimatyzacji Wrocław

Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i długi okres gwarancyjny. Jeżeli minął okres objęty gwarancją, wykonamy usługę pogwarancyjnie. Nasze usługi są kompleksowe, obejmują całość działań w zakresie obsługi systemów wentylacji, klimatyzacji, urządzeń chłodniczych i sanitarnych. Od projektu, poprzez wybór odpowiedniego systemu, do montażu i obsługi urządzeń.

Współpracujemy z wieloma firmami, co pozwala nam nieustannie doskonalić nasze usługi. Firma zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy od lat zajmują się projektowaniem, instalowaniem i obsługą urządzeń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i systemów pokrewnych. Zapraszamy do współpracy. Swam-Klim to profesjonalizm na każdym etapie pracy.

Swan-Klim

Global Telefon:
880515087
Global Adres:
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
Global NIP:
8842510102
Global REGON:
021324284
  • Montaż klimatyzacji Wrocław – firma Swan-Klim