Meble Drzazga Meble na wymiar

Meble Drzazga Meble na wymiar
Meble Drzazga Meble na wymiar

Meble Drzazga to firma z wieloletnim doświadczeniem, które pozwoliło przekuć lata pracy i zdobytą wiedzę w sukces oraz solidną pozycję na rynku. Producent mebli posiada szeroką ofertę, do której należą meble na wymiar takie jak: kuchenne, łazienkowe, szafy, biurowe, a nawet garderoby oraz różnego rodzaju zabudowy. Firma realizuje standardowe zlecenia m.in. kuchnie na wymiar, jak i zamówienia specjalne spoza sztandarowej oferty.

Firma Meble Drzazga przygotowuje kompleksową usługą dla klienta, dopasowaną do różnorodnych potrzeb i oczekiwań. W zakres działalności firmy wchodzi zarówno pomiar pomieszczeń przeznaczonym pod zabudowę, przygotowanie projektu, produkcja produktu, jak i montaż. Na każdym etapie odbywają się konsultacje z klientem tak, by efekt końcowy, np. meble kuchenne na wymiar był zgodny z jego wyobrażeniami.

Firmę tworzą kompetentni pracownicy, którzy znają się na swoich obowiązkach i solidnie wykonują powierzone im zadania. W kontakcie z klientem służą fachową pomocą i dyskutują wszystkie pojawiające się wątpliwości oraz proponują praktyczne i skuteczne rozwiązania. W ten sposób obie strony mają pewność, co do swoich oczekiwań, a klient zyskuje przekonanie, co do kompetencji wykonawcy. Co więcej, poza standardowym zakresem zleconych w umowie obowiązków, pracownicy Mebli Drzazga są w stanie wykonać dodatkowe przeróbki w zakresie instalacji gazowej czy też elektrycznej w związku z montażem zamawianych mebli. W ten sposób klient otrzymuje całościową usługę wykonaną przez jedną firmę.

606827777
ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław
7471695643
022084741