Liquid Technologies – Preparat do czyszczenia wentylacji

Liquid Technologies – Preparat do czyszczenia wentylacji
Liquid Technologies – Preparat do czyszczenia wentylacji

Brak należytej dbałości o system klimatyzacji jest powodem spadku wydajności i większego zużycia energii. Dla użytkowników objawia się głównie głośniejszą, zwiększeniem awaryjności oraz skróceniem żywotności. Wprawdzie niezauważalny, ale jeszcze groźniejsze dla zdrowia jest rozwój grzybów, pleśni i bakterii będących przyczyną alergii oraz szeregu groźnych chorób.

Nie bez znaczenia jest także nieprzyjemny zapach dobywający się z zanieczyszczonego systemu klimatyzacyjnego. Celem uniknięcia tych problemów najważniejsze elementy klimatyzacji skraplacz (zewnętrzny) oraz parownik ( wewnętrzny) wymagają stałej kontroli oraz okresowego czyszczenia specjalistycznymi preparatami do czyszczenia wentylacji.

Liquid Technologies jest wrocławską młodą, prężną firmą. Angażuje wysoko wykształconych profesjonalistów, którzy przy udziale najnowszej technologii skupiają się na opracowaniu i wdrożeniu do produkcji najbardziej efektywnych preparatów do czyszczenia wentylacji.

Liquid Technologies w swojej szerokiej ofercie posiada innowacyjne preparaty do czyszczenia wentylacji:

HVAC External służące do czyszczenia elementów zewnętrznych klimatyzacji;
HVC Internal dedykowany czyszczeniu elementów wewnętrznych;
HVC Universal – uniwersalny preparat służący do utrzymania czystości elementów wewnętrznych i zewnętrznych.

Systematyczne stosowanie produktów firmyLiquid Technologies gwarantuje bezawaryjne, zdrowe i długoletnie funkcjonowanie systemu wentylacji.

http://ltchem.pl/
571380888
ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław
8982237296
368412743