Liquid Technologies – płyn do czyszczenia klimatyzacji

Liquid Technologies – płyn do czyszczenia klimatyzacji
Global Kategoria
Długi Opis Firmy

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych środków do czyszczenia klimatyzacji i wentylacji. W ofercie mamy 2 linie produktów: HVAC External oraz Internal. Linia External służy do czyszczenia zewnętrznych i wewnętrznych jednostek klimatyzacji. Środki te pozwalają na utrzymanie jednostek klimatyzacji w nienagannym stanie technicznym. Jeżeli chodzi o linie Internal to są one przeznaczone do pielęgnacji wewnętrznych jednostek.

Płyn do czyszczenia klimatyzacji fot.1

Zapewniane przez naszą firmę produkty charakteryzują się bardzo dużą skutecznością oraz atrakcyjnymi cenami. Jesteśmy w stanie zagwarantować szeroki wybór produktów, pełne wsparcie naszych pracowników oraz indywidualne podejście do każdego klienta. W razie potrzeby nasi pracownicy służą pełnym wsparciem w wyborze konkretnego produktu.

Płyn do czyszczenia klimatyzacji fot.2

Dzięki bogactwu naszej oferty możemy zagwarantować, że każdy wśród produktów zapewnianych przez naszą firmę znajdzie dokładnie to czego potrzebuje. Zapewniamy, że jakość oferowanych przez nas produktów pozwoli każdemu utrzymać klimatyzację i wentylację w dobrym stanie technicznym.

Liquid Technologies sp. z o.o.

Global Telefon
571380888
Global Adres
ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław
Global NIP
8982237296
Global REGON
368412743
  • Liquid Technologies – płyn do czyszczenia klimatyzacji
  • Liquid Technologies – płyn do czyszczenia klimatyzacji