Kielo Systemy Pompowe – dystrybucja pomp wirowych

Kielo Systemy Pompowe – dystrybucja pomp wirowych
Global Kategoria
Długi Opis Firmy

Firma Kielo od wielu lat dostarcza na rynek polski i europejski najwyższej jakości systemy pompowe i dozujące. Każde urządzenie wykonane jest z trwałych i odpornych na zniszczenia komponentów, niezwykle funkcjonalne i poręczne w użyciu. W ofercie przedsiębiorstwa profesjonalne pompy dozujące, wyspecjalizowane pompy beczkowe oraz pompy śrubowe i wirowe.

Pompa wirowa

Pompy wirowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.1

Urządzenia posiadają wszystkie niezbędne atesty i gwarancję. Produkty niezbędne są w branży przemysłowej, górniczej, a także mechanicznej. Doskonale sprawdzają się w wodzie, oleju, kwasie oraz innych substancjach. Wieloletnie doświadczenie na rynku, wykwalifikowany i rzetelny personel, ogromny wybór doskonałej klasy sprzętu, a także niezwykle atrakcyjne ceny.

Pompa wirowa

Pompy wirowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.2

Dodatkowo na kontrahentów czekają funkcjonalne węże techniczne, wyspecjalizowana armatura do pomp oraz zestawy dozujące. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, firma oferuje również sprawdzony serwis do pomp lutz. Zaufaj liderom z branży i skontaktuj się z biurem obsługi klienta firmy Kielo.

Kielo Systemy Pompowe

Global Telefon
756409002
Global Adres
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
Global NIP
7352858145
Global REGON
122961742
  • Kielo Systemy Pompowe – dystrybucja pomp wirowych
  • Kielo Systemy Pompowe – dystrybucja pomp wirowych