IT Excellence – wdrożenia systemu Symfonia Finanse i Księgowość

IT Excellence – wdrożenia systemu Symfonia Finanse i Księgowość
Global Kategoria
Długi Opis Firmy

IT Excellence jest firmą, która dostarcza przedsiębiorcom szeregu praktycznych rozwiązań IT wspierających działanie firm i ułatwiających ich rozwój w dynamicznie rozwijającym się świecie. Dzięki oprogramowaniu tworzonemu i rozwijanemu przez IT Excellence przedsiębiorcy mogą łatwiej zarządzać nie tylko towarami, jakie są produkowane w ich firmach, usługami, jakie świadczą, ale i kadrami, rachunkowością i całym szeregiem innych działań nierozerwalnie związanych z firmą.

Oferta obejmuje pełną gamę programów i systemów symfonia. m.in łatwe w obsłudze księgowanie i fakturowanie zamówień, handel i sprzedaż, kadry i płace, zarządzanie produkcją na najwyższym, światowym poziomie, systemy do ewidencjonowania środków trwałych oraz zaawansowane narzędzie do analizowania danych.

Kadrę firmy tworzy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale znają branże i jej potrzeby, a dzięki temu potrafią na nie odpowiadać optymalnymi rozwiązaniami. Firma stanowi połączenie kompetencji, wiedzy i doświadczenia.

IT Excellence Wrocław Sp. z o.o.

Global Telefon
717403944
Global Adres
ul. Poświęcka 17/8 51-128 Wrocław
Global NIP
1182126746
Global REGON
364953672
  • IT Excellence – wdrożenia systemu Symfonia Finanse i Księgowość