Firma BHP Consultrix Wrocław

Firma BHP Consultrix Wrocław
Global Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Firma Centrum Obsługi Biznesu Consultrix oferuje kompleksową obsługę wszystkich przedmiotów gospodarczych z zakresu ochrony pracy i kursów kwalifikacyjnych, również szkolenia z: BHP, ochrony przeciwpożarowej i wysokościowe z technik dostępu budowlanego. Kierujemy się głównie w stronę nauczycieli, robotników, pracowników medycyny i innych zawodów, które nas potrzebują.

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego jest niepubliczną placówką, oferującą niezbędne zaplecze techniczne do przeprowadzania działalności szkoleniowej. Przeprowadzamy praktyki indywidualnie i grupowo z zakresu udzielania pomocy w nagłych wypadkach, higieny prac, oceniania i dokumentowania ryzyka zawodowego.

Centrum Obsługi Biznesu Consultrix oferuje stały nadzór BHP na budowach. Prowadzimy niezbędną dokumentację, postępowanie powypadkowe, wspieramy kadrę i wiele innych czynności, będąc cały czas pod ręką. Dodatkowo firma Consultrix wykonuje bezpłatną ocenę stanu BHP w firmie po przyjęciu zlecenia, dzięki czemu koszta wiążące się z pracownika BHP są niższe oraz pracodawca jest odciążony z niektórych czynności administracyjnych.

Nasza firma obejmuje nie tylko teren Dolny Śląsk, ale całą Polskę. Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie z obszaru bezpieczeństwa, pozwala nam się poruszać w każdej dziedzinie pracy, gwarantując najwyższą jakość usług

Consultrix Centrum Obsługi Biznesu

Global WWW:
Global Telefon:
713487090
Global Adres:
ul. Sewastopolska 2 51-203 Wrocław
Global NIP:
9111901774
Global REGON:
020368291