Designerskie lampy z salonu meblowego bowArte Wrocław

Designerskie lampy z salonu meblowego bowArte Wrocław
Global Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Studio Mebli bowArte to renomowany salon meblowy, który proponuje swoim klientom wyposażenie do wnętrz wytwarzane przez najlepszych polskich producentów. Marka dokładnie selekcjonuje wszystkie produkty, jakie pojawiają się w jej sklepie, tak, by klient miał pewność, że urządzając swoje mieszkanie, wybiera spośród najbardziej jakościowych produktów.

Designerskie lampy 4concepts z oferty bowArte Wrocław fot.1

Firma współpracuje ze znanymi rzemieślnikami, ręcznie wytwarzającymi niepowtarzalne i całkowicie unikatowe meble oraz z doświadczonymi producentami o ugruntowanej na rynku reputacji. W jej salonie można znaleźć meble Befame, Nordic Line, Take me Home, Plywood Project, Fameg, Louis de poortere czy Loft Urban, designerskie lampy 4 concept.

Designerskie lampy 4concepts z oferty bowArte Wrocław fot.2

Każdy produkt wyróżnia się nietuzinkową formą, kolorem i kształtem, tak by po wprowadzeniu go do własnego mieszkania, nadawał mu niepowtarzalny styl. Doświadczona kadra pracowników bowArte chętnie pomoże klientom w dopasowaniu mebli do planowanego już przez nich stylu urządzenia mieszkania i będzie służyła oryginalnymi pomysłami.

Studio Mebli bowArte

Global Telefon:
505036535
Global Adres:
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
Global NIP:
5531630558
Global REGON:
383084129
  • Designerskie lampy z salonu meblowego bowArte Wrocław
  • Designerskie lampy z salonu meblowego bowArte Wrocław