Designerskie lampy z salonu meblowego bowArte Wrocław

Designerskie lampy z salonu meblowego bowArte Wrocław
Global Kategoria
Długi Opis Firmy

Studio Mebli bowArte to renomowany salon meblowy, który proponuje swoim klientom wyposażenie do wnętrz wytwarzane przez najlepszych polskich producentów. Marka dokładnie selekcjonuje wszystkie produkty, jakie pojawiają się w jej sklepie, tak, by klient miał pewność, że urządzając swoje mieszkanie, wybiera spośród najbardziej jakościowych produktów.

Designerskie lampy 4concepts z oferty bowArte Wrocław fot.1

Firma współpracuje ze znanymi rzemieślnikami, ręcznie wytwarzającymi niepowtarzalne i całkowicie unikatowe meble oraz z doświadczonymi producentami o ugruntowanej na rynku reputacji. W jej salonie można znaleźć meble Befame, Nordic Line, Take me Home, Plywood Project, Fameg, Louis de poortere czy Loft Urban, designerskie lampy 4 concept.

Designerskie lampy 4concepts z oferty bowArte Wrocław fot.2

Każdy produkt wyróżnia się nietuzinkową formą, kolorem i kształtem, tak by po wprowadzeniu go do własnego mieszkania, nadawał mu niepowtarzalny styl. Doświadczona kadra pracowników bowArte chętnie pomoże klientom w dopasowaniu mebli do planowanego już przez nich stylu urządzenia mieszkania i będzie służyła oryginalnymi pomysłami.

Studio Mebli bowArte

Global Telefon
505036535
Global Adres
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
Global NIP
5531630558
Global REGON
383084129
  • Designerskie lampy z salonu meblowego bowArte Wrocław
  • Designerskie lampy z salonu meblowego bowArte Wrocław