DealMax – Czyszczenie linii produkcyjnych

DealMax – Czyszczenie linii produkcyjnych
Global Kategoria
Długi Opis Firmy

Firma sprzątająca DealMax zajmuje się realizowaniem usług związanych ze sprzątaniem specjalistycznym. Wśród wykonywanych czynności znajduje się m.in. sprzątanie obiektów przemysłowych wraz ze wszystkimi urządzeniami, które się w nich znajdują. Usługi porządkowe realizowane są przez osoby posiadające ku temu kwalifikacje i doświadczenie.

DealMax stawia na zadowolenie swoich klientów. Przy sprzątaniu korzysta się z nowoczesnych sprzętów i narzędzi, dzięki czemu sprzątanie specjalistyczne wykonywane jest precyzyjnie. Pracownicy nie boją się trudnych wyzwań i poradzą sobie z każdym zadaniem przygotowanym przez klientów.

Oferowane zainteresowanym jest m.in. czyszczenie linii produkcyjnych z taśmami znajdującymi się na takich liniach. Czyszczenie linii produkcyjnych obejmuje sprzątanie maszyn, podajników taśmowych, owijarek, czy też drukarek. Dzięki temu cała linia będzie pracowała tak jak należy, nie narażając firmy na duże straty finansowe. Przy wykonywaniu usług zwraca się dużą uwagę na precyzję działania, aby nie uszkodzić żadnej maszyny.

Global Telefon
603427918
Global Adres
ul. Wiązowa 66 53-119 Wrocław
Global NIP
8982132700
Global REGON
361965628