Contour Studio – Makijaż permanentny ust

Contour Studio – Makijaż permanentny ust
Global Kategoria
Długi Opis Firmy

Gabinet kosmetologii estetycznej Contour Studio jest miejscem, w którym ludzie mogą poprawić swoją urodę i jednocześnie zachować naturalny wygląd. Gabinet jest urządzony w taki sposób, aby klienci czuli się w nim jak najbardziej komfortowo oraz mogli się zrelaksować i odprężyć. Wyposażenie i sprzęty znajdujące się w studiu są nowoczesne i profesjonalne.

Gabinet medycyny estetycznej Contour ma w swojej ofercie różnego rodzaju zabiegi, które mają na celu podkreślenie kobiecości oraz wydobycie ukrytego piękna. Gabinet Contour oferuje między innymi makijaż permanentny ust, który ma na celu wzmocnić ich kolor i podkreślić kontur. Dzięki temu można skorygować brak symetrii i delikatnie je powiększyć.

Godnym polecenia zabiegiem jest także makijaż permanentny brwi, który oszczędzi kobiecie codziennego ich podkreślania. Zapobiegnie on również rozmazywaniu się brwi w najmniej odpowiednich sytuacjach. Gabinet Contour oferuje też makijaż permanentny oczu. Ten zabieg ma za zadanie podkreślić spojrzenie i kontur oczu. Ciemne kreski na powiekach sprawią, że oczy będą bardziej wyraziste.

Global Telefon
713072080
Global Adres
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław
Global NIP
8971634131
Global REGON
020606738