Automatyka Przemysłowa – firma BIPAL Wrocław

Automatyka Przemysłowa – firma BIPAL Wrocław
Global Kategoria
Długi Opis Firmy

Zajmująca się od około 10 lat automatyką przemysłową, firma Bipal znajduje się w centrum Wrocławia przy ul. Hubska. Ich podstawowym zadaniem jest mierzenie się z oczekiwaniami klienta oraz oferowanie swoich usług na całym świecie. Głównym obszarem, w którym wykonują swoje zadania, jest Dolny Śląsk oraz Górny Śląsk.

Automatyka przemysłowa Wrocław fot.1

Specjalizują się w programowaniu, uruchamianiu nowych maszyn oraz wykonywaniu projektów dla klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych klientów, dodatkowo w swojej ofercie posiadają konsultacje we wdrażaniu nowych rozwiązań produkcyjnych, prefabrykacja szaf sterowniczych, naprawy automatyki maszyn, modernizacja maszyn oraz projekty automatyki i instalacji sterujących.

Automatyka przemysłowa Wrocław fot.2

Na swojej stronie internetowej posiadają wiele artykułów dotyczących automatyki, dla zainteresowanych tym tematem. Współpracują z wieloma firmami, które korzystają z usług firmy Bipal na terenie Wrocławia i nie tylko. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, by odpowiednio się przygotować do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

BIPAL Automatyka Przemysłowa

Global Telefon
603443378
Global Adres
ul. Hubska 96-100 50-502 Wrocław
Global NIP
6112439402
Global REGON
021031197
  • Automatyka Przemysłowa – firma BIPAL Wrocław
  • Automatyka Przemysłowa – firma BIPAL Wrocław